Top
Prejsť na hlavný obsah
Služby

Cloud Bare Metal Backup

Čo to je?

Služba Cloud Bare Metal Backup umožňuje vytvoriť záložné kópie vášho virtuálneho servera Virtual Private Cloud a úzko spolupracuje s virtualizačným hypervízorom, čím odpadá nutnosť inštalácie backup agentov na servery, ktoré chcete chrániť. Spolupráca s firmou Veeam, inovatívnym dodávateľom služieb zaisťujúcich dostupnosť, ponúka plnú ochranu virtuálnych serverov.

Bezpečnosť ukladaných dát je zaručená funkciou anti-ransomware, ktorá umožňuje vytvoriť nemennú repliku zálohovaných dát.

Bare Metal Backup umožňuje obnovu celého virtuálneho servera tak na pôvodnom, ako aj na záložnom umiestnení, vrátane rýchlych rollbackov, pri ktorých sú obnovené iba bloky dát, ktoré boli zmenené. Použitá technológia nie je pre prenos dát obmedzená kapacitou siete ani výkonom virtuálneho servera.

Vďaka plne infraštrukturálnej povahe tejto služby, Bare Metal obnova môže byť použitá spoločne so službou Cloud Backup, ktoré dohromady zaisťujú kompletnú ochranu, od kompletného obrazu virtuálneho servera, po aplikácie a systémové súbory. Toto riešenie zároveň ponúka možnosť rýchlej obnovy jednotlivých súborov na virtuálnom serveri a virtuálnych diskoch a pomocou jednoduchého online rozhrania môžete, s dopredu zvolenou frekvenciou a dobou uchovania dát, zálohovať virtuálne aplikácie a virtuálne servery vašej firmy. Môžete obnoviť celý zálohovaný server alebo každý jednotlivý súbor.

Služba je poskytovaná s rozlišovacou schopnosťou na jednotlivé virtuálne servery a zahŕňa 200GB (2 TB pre balíček Large) webového priestoru pre každý server. Zákazníci teda môžu získať ďalšie licencie alebo navýšiť priestor disku jednoducho tým, že dokúpia ďalšie balíčky.

Zálohovacia technológia spolupracuje s hypervízormi služieb Virtual Private Cloud a ochrannými mechanizmami poskytovanými VMware, na zaručenie konzistencie a výkonu. Zahŕňa aj natívnu integráciu s Microsoft VSS (s VMware tools) na zaistenie konzistencie na aplikačnej úrovni. Pretože dáta sú uložené na vzdialenom úložisku, je zotavenie možné aj pri úplnej strate alebo poškodení produkčného úložiska a zaisťuje tak úplné zotavenie celého vApps.

Podpora a SLA

FORPSI ponúka zákazníkom Virtual Private Cloud dva rôzne spôsoby podpory: Telefonickú podporu a podporu pomocou tiketového systému. V oboch prípadoch sa zákazníkovi dostane podpory odborného tímu , ktorý je schopný riešiť infraštruktúrne problémy v službe.

Zákaznícka podpora

Hodiny
Priemerná doba odozvy
24/7/365 15 minút

Admin podpora

Hodiny Priemerná doba odozvy
Po-Pia 8:00-16:30 15 minút
Garantovaná dostupnosť: 99,80% na ročnej báze
 

Základné vlastnostislužby

Technické špecifikácie
SLA 99,80%
Podpora Obsahuje - tiketový systém a telefonická podpora
Fakturačné obdobie Mesačné
Minimálna doba zriadenia 1 mesiac
Datacentrá, v ktorých je možné službu aktivovať IT1, IT3, CZ1, FR1, PL1

Softvérové funkcie

Technické špecifikácie
Použitý softvér Veeam vCloud Backup (https://www.veeam.com/vm-backup-recovery-replication-software.html )
Kontrolný systém Webový ovládací panel pre službu v každom datacentre.
Integrácia s vCloud Kompletná. Zákazníci sa prihlasujú formou SSO (single-sign-on) s rovnakými prihlasovacími údajmi ako pre vCloud. Pre väčšiu bezpečnosť môžu pracovať na svojich vApps a virtuálnych serveroch.
Nastavenie vlastných plánov zálohy Áno. Je možné vytvárať denné, týždenné a mesačné plány a rovnako aj vybrať počiatočný čas záloh.
Granular recovery Áno. Je možné obnoviť jednotlivé súbory alebo celé súborové zložky.
Obnova na iný server Áno, pre každý server.
Šifrovanie dát Áno, s heslom ako voliteľnou možnosťou pri vytváraní zálohy
Redukcia využitia diskového priestoru Áno. Prostredníctvom deduplikácie a kompresie dát.
Dostupné balíčky
 • Štandardný balíček: 1 VM a 200 GB diskového priestoru (skutočne využitý priestor, bez kompresie a deduplikácie).
 • Large balíček: 1 VM a 2 TB diskového priestoru (skutočne využitý priestor, bez kompresie a  deduplikácie).

Diskový priestor je kumulatívny, každý ďalší zakúpený balík obsahuje ďalších 200GB (2TB pre balíček Large) pre celkové množstvo diskového priestoru.

Rysy zákazníckej podpory

Technické špecifikácie
Zákaznícka podpora 24/7  
Dostupnosť technickej podpory 24/7/365 s priemernou dobou odozvy 15 minút

Chráňte svoju infraštruktúru pred ransomware útokmi pomocou služby FORPSI Cloud

Vytvorte stratégiu proti útokom ransomvéru pre svoju lokálnu platformu alebo hostovaný privátny cloud. Behom okamihu vytvorte šifrovanú, off-site, sekundárnu záložnú kópiu v datacentre siete FORPSI Cloud. Vaše údaje budú uložené v súlade s najvyššími bezpečnostnými štandardmi a chránené proti neoprávnenej manipulácii.

Veeam Cloud Connect Backup udržiava vaše dáta v bezpečí vďaka nastaveniu "pravidla 3-2-1", ktoré zahŕňa záložné kópie dát v geograficky odlišných lokalitách.

Ak chcete požiadať o cenovú ponuku, kontaktujte naše obchodné oddelenie.
 

VYŽIADAŤ CENOVÚ PONUKU VEEAM CLOUD CONNECT BACKUP

Virtual Private Cloud ponúka veľa predkonfigurovaných šablón:

Začnite používat FORPSI Cloud

 ZAČNITE HNEĎ POŽIADAŤ O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditom v hodnote 6,29 € pre cloudové služby

TECHNOLOGICKÍ PARTNERI: