Top
Prejsť na hlavný obsah
Služby

Staňte sa parterom FORPSI Cloud

 • White label na viacerých úrovniach
 • Rýchla a jednoduchá správa
 • Prvotriedne cloudové služby pre vašich zákazníkov v niekoľkých krajinách
Vyžiadať viac informácií

Partneri

Vytvorte si vlastné riešenie s FORPSI. Garantujeme vám výhodné ceny a najvyšší výkon.

Pripojte sa k partnerskému programu

 •  Predaj cloudových služieb pod vlastnou značkou (White Label):
  Rozšírte svoju ponuku o cloudové služby a predávajte ich za vami stanovené ceny. Nezáleží na tom, či ste malá hostingová spoločnosť, mediálna agentúra alebo poradenská firma, pridajte do vašej ponuky cloudové služby, ktoré budú vyhovovať potrebám vašich zákazníkov. Stanovte si cenu každej položky a spoločne s vašimi službami (podpora, inštalácia, školenie) ich predávajte za vlastné ceny.
 •  Predaj softvéru na úrovni SaaS:
  Vytvorte šablónu virtuálneho servera s vlastným predinštalovaným softvérom a konfiguráciou, ktorú potom môžete uložiť na svojom vyhradenom úložisku. Použite naše Cloud API (Application Programming Interface) na pripojenie aplikácie k našej Cloud platforme a vylepšite tak jej efektivitu. Svoje riešenie potom môžete predávať svojim zákazníkom formou SaaS modelu za vami stanovenú cenu.
 •  Spojenie Cloudových produktov s akoukoľvek ďalšou službou:
  Monitoring, softvér, poradenstvo, rozvoj infraštruktúry...

FORPSI Cloud Partner: výhody partnerského programu 

Náš program pre partnerov ponúka rad výhod:

 •  White Label na prvej a druhej úrovni
  Naše rozhranie a produkty sú k dispozícii formou plnohodnotného White Label riešenia. White Label vám umožňuje predávať naše produkty pod vlastnou značkou. 
 •  Možnosť vytvárania vlastných produktov a cenovej politiky
  S naším partnerským programom si jednoducho vytvoríte vlastné datacentrum. Zostavte si vlastnú ponuku cloudových produktov, napr. ponuku SaaS a nastavte si vlastné ceny. Partnerský program umožňuje tiež nastavenie individuálnej cenovej úrovne pre jednotlivých zákazníkov. Riešenie White Label, spoločne s dostupnou ponukou cenových plánov, vám dáva možnosť vytvárať jedinečné riešenia a presadiť sa na trhu.
 •  Prednosti vlastných cloudových produktov
  Ak ste už vyskúšali naše služby, viete, aké efektívne a hospodárne sú. Využite našu plne škálovateľnú ponuku cloudových produktov, rozhranie VisualCloud a európskej siete datacentier. Navyše budete schopný optimalizovať náklady tak, že platíte iba za prostriedky, ktoré vy a vaši zákazníci spotrebujú, vaša infraštruktúra tak bude omnoho dynamickejšia a prispôsobí sa vašim potrebám.
 •  Možnosť prideliť zákazníkom rôzny stupeň oprávnení
  Náš systém vám dáva úplnú slobodu nad prideľovaním práv a špecifických funkcionalít pre svoje služby. Kvalifikovaným používateľom môžete povoliť prístupy k viacerým funkciám a zároveň budete môcť spravovať infraštruktúru vašich bežných zákazníkov.
 •  Jednoduchý prehľad o využívaní prostriedkov
  Poskytujeme vám nástroje na monitoring, ktorý vám umožní odhadovať náklady a sledovať nezávisle jednotlivé prostriedky.

Vysoko kvalitné produkty a služby pre vašich zákazníkov

Starostlivosť o infraštruktúru nechajte na nás, našim cieľom je poskytnúť služby na špičkovej úrovni a uľahčiť vám tak vaše podnikanie. Snažíme sa o udržanie najvyšších štandardov kvality a o efektívnu zákaznícku podporu, čo garantuje vysokú úroveň služieb aj pre vašich zákazníkov.

Začnite používat FORPSI Cloud

 ZAČNITE HNEĎ POŽIADAŤ O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditom v hodnote 6,29 € pre cloudové služby

TECHNOLOGICKÍ PARTNERI: