Top
Prejsť na hlavný obsah
Služby

FORPSI Cloud - Datacentrá

FORPSI Cloud využíva pre svoje servery a zariadenia datacentrá s najmodernejším vybavením na trhu. Perfektnú funkcionalitu služieb zaisťujú naše profesionálne lokálne tímy. Vďaka nim vám poskytujeme služby na obchodnej úrovni a udržujeme s vami blízke osobné vzťahy.

Viac informácií o našej infraštruktúre nájdete na https://dc.forpsi.com/

 

Výkon

Na zaistenie najvyššej odolnosti našich systémov spolupracujeme s najlepšími poskytovateľmi hardvéru a softvéru na svete. DELL pre naše servery, EqualLogic a NetApp pre naše úložiská, Cisco a Nexus pre naše siete a sieťové prvky…

Zabezpečenie

Naše datacentrá boli navrhnuté tak, aby bola zaistená maximálna spoľahlivosť: redundantné napájacie zdroje a chladiace systémy, vysoká úroveň zabezpečenia našich budov, redundantné pripojenie k sieti a tá najvyššia profesionalita našich odborníkov.

 

Európska sieť

Vyberte si datacentrum z našej európskej siete, ktorá zahŕňa tri vlastné datacentrá v Taliansku, jedno v Českej republike, ďalej vo Francúzsku, Nemecku, Veľkej Británii a v Poľsku. Máte možnosť vybrať si ideálne miesto pre vývoj vašich IT projektov.

Vysoká konektivita

Naša sieť vám okrem iného poskytuje vynikajúcu konektivitu, a to nielen medzi našimi datacentrami, ale aj pre globálnu sieť internetu. Datacentrá v Paríži a v Londýne sú súčasťou siete Equinix IBX. Naše dátové centrá v južnej Európe vám poskytnú najlepšie dostupné pripojenie na taliansky trh a tiež samostatnú linku pre východnú Európu. Práve týmto smerom sa rozvíja aj naša najnovšia expanzia s novým partnerským datacentrom vo Varšave, Poľsko.

 

Začnite používat FORPSI Cloud

 ZAČNITE HNEĎ POŽIADAŤ O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditom v hodnote 6,29 € pre cloudové služby

TECHNOLOGICKÍ PARTNERI: