Top
Prejsť na hlavný obsah
Služby

10 HLAVNÝCH DÔVODOV
prečo zvoliť FORPSI Cloud

FORPSI: ideálny partner pre vaše IKT


 

1. Moderné, bezpečné a spoľahlivé vlastné datacentrá

FORPSI Cloud využíva pre svoje servery a zariadenia datacentrá s najmodernejším vybavením na trhu. Naše datacentrá spĺňajú najvyššie štandardy pre spoľahlivosť, výkon a zabezpečenie. V súčasnosti sa naša medzinárodná sieť skladá z datacentier v Českej republike, Taliansku, Francúzsku, Nemecku, Veľkej Británii a Poľsku.

Viac informácií o našich datacentrách
datacentrum

 

2. Poskytujeme služby z datacentier s certifikátmi riadenia kvality aj bezpečnosti informácií

Systémy riadenia kvality a bezpečnosti informácií v našej spoločnosti boli certifikované, čo potvrdzuje aj kvalitu našej infraštruktúry z hľadiska efektivity a výkonu. To nám umožňuje poskytovať kvalitné služby a zvyšovať tak spokojnosť našich zákazníkov.

Prezrite si naše certifikáty
ISAE 3402

 

3. Garantované služby (SLA) a prehľadné účtovanie

Služby FORPSI Cloud Computing sú poskytované z našich datacentier a medzi ich kľúčové parametre patrí garantovaná dostupnosť služieb minimálne 99,95% na ročnej báze.

Ďalšie informácie

 

4. Najlepší hardvér pre najlepšie služby

Aby sme zaistili najvyššiu kvalitu služieb pre našich zákazníkov, rozhodli sme sa spojiť s tými najlepšími poskytovateľmi hardvéru a softvéru. Pre naše servery používame už celé roky riešenia od spoločnosti DELL. Všetky nami používané procesory sú značky Intel. FORPSI si vyberá tých najlepších v odbore, pre naše úložisko využívame technológie NetApp MetroCluster a Dell Compellent a pre naše sieťové zariadenia produkty Cisco Nexus. To má za následok neuveriteľné výkonne webové služby založené na skriptovaní a databázových jazykoch.


 

5. N°1 podľa Cedexis, CloudScreener a JDN

Ako ukázali výkonnostné testy Cedexis a CloudScreener, naše výsledky v oblasti konektivity a doby odozvy nám umožňujú dosiahnuť vyšších výkonov ako naša konkurencia, vrátane Amazon Web Services, Windows Azure, Joyent a Rackspace.


 

6. Zachovajte si plné vlastníctvo svojich dát a kontrolu nad nimi

Vyberte si, v akej krajine a v ktorom dátovom centre chcete aktivovať svoje služby (CZ, IT, FR, UK, DE). Na našej platforme ste vlastníkom vašich dát vy a máte úplnú kontrolu nad tým, kde budú umiestnené.Hneď ako sú vaše dáta uložené v jednom z našich datacentier, nebudú z našej strany nikdy presúvané či kopírované. Naviac dáta, ktoré sú uložené na našich serveroch, nepodliehajú Patriot Act, pretože naše sídlo je v Európe.


 

7. Telefonická podpora a manuály

Naši špecialisti na public a private Cloud riešenia sú vždy pripravení odpovedať na vaše otázky. Naše obchodné oddelenie je vám k dispozícii od 9:00 do 17:00. Ak budete potrebovať pomoc našej zákazníckej podpory, stačí napísať správu pomocou nášho tiketového systému a obratom vás budeme kontaktovať. Podrobné informácie o riešeniach FORPSI Cloud tiež nájdete v našich príručkách.

Ďalšie informácie

 

8. White Label rozhranie pre predajcov

Vďaka rozhraniu White Label môžete predávať naše cloudové služby svojim zákazníkom pod vlastnou značkou, vytvárať vlastné šablóny a navrhovať svoje vlastné riešenia.


 

9. Riešenie pre každú situáciu

Riešenie FORPSI Cloud zahŕňa širokú škálu produktov pre vaše potreby, od Cloud serverov Smart až po komplexné infraštruktúry Private Cloud, doplnené o ďalšie služby, ako napríklad zálohovanie alebo monitorovacie služby. Prečítajte si referencie od našich zákazníkov o kvalite našich služieb a o tom, aké výhody získali vďaka našim Cloudovým riešeniam.


 

10. Prostriedky

V našej znalostnej báze nájdete rad informácií, ktoré vám umožnia naplno využiť potenciál našich cloudových služieb.

Prezrite si naše návody

Začnite používat FORPSI Cloud

 ZAČNITE HNEĎ POŽIADAŤ O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditom v hodnote 5,60 € pre cloudové služby

TECHNOLOGICKÍ PARTNERI: