Top
Prejsť na hlavný obsah
Služby

10 HLAVNÝCH DÔVODOV
prečo zvoliť FORPSI Cloud

FORPSI: ideálny partner pre vaše IKT


 

1. Moderné, bezpečné a spoľahlivé vlastné datacentrá

FORPSI Cloud využíva pre svoje servery a zariadenia datacentrá s najmodernejším vybavením na trhu. Naše datacentrá spĺňajú najvyššie štandardy pre spoľahlivosť, výkon a zabezpečenie. V súčasnosti sa naša medzinárodná sieť skladá z datacentier v Českej republike, Taliansku, Francúzsku, Nemecku, Veľkej Británii a Poľsku.

Viac informácií o našich datacentrách
datacentrum

 

2. Poskytujeme služby z datacentier s certifikátmi riadenia kvality aj bezpečnosti informácií

Systémy riadenia kvality a bezpečnosti informácií v našej spoločnosti boli certifikované, čo potvrdzuje aj kvalitu našej infraštruktúry z hľadiska efektivity a výkonu. To nám umožňuje poskytovať kvalitné služby a zvyšovať tak spokojnosť našich zákazníkov.

Prezrite si naše certifikáty
ISAE 3402

 

3. Garantované služby (SLA) a prehľadné účtovanie

Služby FORPSI Cloud Computing sú poskytované z našich datacentier a medzi ich kľúčové parametre patrí garantovaná dostupnosť služieb minimálne 99,95% na ročnej báze.

Ďalšie informácie

 

4. Najlepší hardvér pre najlepšie služby

Aby sme zaistili najvyššiu kvalitu služieb pre našich zákazníkov, rozhodli sme sa spojiť s tými najlepšími poskytovateľmi hardvéru a softvéru. Pre naše servery používame už celé roky riešenia od spoločnosti DELL. Všetky nami používané procesory sú značky Intel. FORPSI si vyberá tých najlepších v odbore, pre naše úložisko využívame technológie NetApp MetroCluster a Dell Compellent a pre naše sieťové zariadenia produkty Cisco Nexus. To má za následok neuveriteľné výkonne webové služby založené na skriptovaní a databázových jazykoch.


 

5. N°1 podľa Cedexis, CloudScreener a JDN

Ako ukázali výkonnostné testy Cedexis a CloudScreener, naše výsledky v oblasti konektivity a doby odozvy nám umožňujú dosiahnuť vyšších výkonov ako naša konkurencia, vrátane Amazon Web Services, Windows Azure, Joyent a Rackspace.


 

6. Zachovajte si plné vlastníctvo svojich dát a kontrolu nad nimi

Vyberte si, v akej krajine a v ktorom dátovom centre chcete aktivovať svoje služby (CZ, IT, FR, UK, DE). Na našej platforme ste vlastníkom vašich dát vy a máte úplnú kontrolu nad tým, kde budú umiestnené.Hneď ako sú vaše dáta uložené v jednom z našich datacentier, nebudú z našej strany nikdy presúvané či kopírované. Naviac dáta, ktoré sú uložené na našich serveroch, nepodliehajú Patriot Act, pretože naše sídlo je v Európe.


 

7. Telefonická podpora a manuály

Naši špecialisti na public a Virtual Private Cloud riešenia sú vždy pripravení odpovedať na vaše otázky. Naše obchodné oddelenie je vám k dispozícii od 9:00 do 17:00. Ak budete potrebovať pomoc našej zákazníckej podpory, stačí napísať správu pomocou nášho tiketového systému a obratom vás budeme kontaktovať. Podrobné informácie o riešeniach FORPSI Cloud tiež nájdete v našich príručkách.

Ďalšie informácie

 

8. White Label rozhranie pre predajcov

Vďaka rozhraniu White Label môžete predávať naše cloudové služby svojim zákazníkom pod vlastnou značkou, vytvárať vlastné šablóny a navrhovať svoje vlastné riešenia.


 

9. Riešenie pre každú situáciu

Riešenie FORPSI Cloud zahŕňa širokú škálu produktov pre vaše potreby, od Cloud serverov Smart až po komplexné infraštruktúry Virtual Private Cloud, doplnené o ďalšie služby, ako napríklad zálohovanie alebo monitorovacie služby. Prečítajte si referencie od našich zákazníkov o kvalite našich služieb a o tom, aké výhody získali vďaka našim Cloudovým riešeniam.


 

10. Prostriedky

V našej znalostnej báze nájdete rad informácií, ktoré vám umožnia naplno využiť potenciál našich cloudových služieb.

Prezrite si naše návody

Začnite používat FORPSI Cloud

 ZAČNITE HNEĎ POŽIADAŤ O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditom v hodnote 6,29 € pre cloudové služby

TECHNOLOGICKÍ PARTNERI: