Top
Prejsť na hlavný obsah
Služby
FORPSI

Program QMTH

Aruba S.p.A. (majiteľ INTERNET SK), je certifikovaný spoločnosťou Microsoft ako Multitenant Hoster (QMTH). Zákazníci platformy FORPSI Cloud tak môžu vďaka partnerstvu našej materskej spoločnosti používať virtuálne servery s operačným systémom Windows prostredníctvom predplatného Microsoft Cloud Agreement alebo Enterprise Agreement/MPSA na dedikovanom aj zdieľanom hardware.

Okrem toho používatelia platformy FORPSI Cloud môžu tiež prostredníctvom SCA používať predplatné Office 365 ProPlus (vrátane E3 a E5), Project Online Professional a Visio Pro for Office 365.

Viac informácií o programe QMTH spoločnosti Microsoft nájdete tu.

Výhody virtualizácie Windows 10 Virtualization a Shared Computer Activation pro Office 365 ProPlus, Project Online Professional a Visio Pro for Office 365

Hlavnou výhodou využitia virtualizácie Windows 10 a Office 365 ProPlus, Project Online Professional a Visio Pro for Office 365 v režime SCA je pre zákazníkov väčšia možnosť voľby a flexibilita. Oba riešenia umožňujú zákazníkom použiť ich súčasné licencie Windows 10 a Office 365 pri vytváraní svojej cloudovej infraštruktúry.

Zákazníci si teraz môžu vybrať, či nasadia svoje riešenia na vlastnej infraštruktúre, alebo v niektorom z datacentier siete Aruba S.p.A. (Sieť datacentier FORPSI Cloud).

Aruba S.p.A., je autorizovaným SCA partnerom, vďaka čomu môžete používať licencie Office 365 ProPlus, Project Online Professional a Visio Pro for Office 365 schválené Windows 10 produkty na vami zvolenej cloudovej infraštruktúre.

Ktoré licencie systému Windows zakúpené prostredníctvom programu Microsoft Volume Licensing (VL) obsahujú práva na virtualizáciu pre Qualified Multitenant Hosting?

Nasledujúce licencie systému Windows, zakúpené prostredníctvom Microsoft Volume Licensing, obsahujú od 1. augusta 2017 virtualizačné práva pre Qualified Multitenant Hosting:

  •  Windows 10 Enterprise E3 a E5 na používateľa s SA
  •  Windows 10 Enterprise E3 a E5 VDA na používateľa

Ktoré predplatné systému Windows zakúpené pod Microsoft Cloud Agreement od Aruba S.p.A. (platforma FORPSI Cloud), budú zahŕňať práva virtualizácie?

Nasledujúce predplatné systému Windows obsahujú od 6. septembra 2017 virtualizačné práva pre vyhradený aj zdieľaný hardware v dátových centrách spravovaných certifikovanými partnermi QMTH, medzi ktorých patrí aj Aruba S.p.A.:

  •  Windows 10 Enterprise E3 a E5 (s VDI)
  •  Windows 10 Enterprise E3 VDA
  •  Microsoft 365 Enterprise (predtým Secure Productive Enterprise nebo SPE) E3 a E5

Ktoré produkty Office 365 podporujú SCA?

Režim Shared Computer Activation je podporovaný v rámci Office 365 ProPlus, Project Online Professional a Visio Pro for Office 365 a ďalej tiež pre všetky varianty Office 365, ktoré obsahujú Office 365 ProPlus, Project Online Professional alebo Visio Pro for Office 365.

Kontaktujte nás

Pre viac informácií o virtualizácií Windows 10 a Shared Computer Activation sa, prosím, obráťte na obchodné oddelenie FORPSI.

Začnite používat FORPSI Cloud

 ZAČNITE HNEĎ POŽIADAŤ O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditom v hodnote 6,29 € pre cloudové služby

TECHNOLOGICKÍ PARTNERI: