Prejsť na hlavný obsah
Služby
t

Vlastnosti – Cloud PRO

Cloud PRO je Cloud Computing riešenie typu IaaS, ktoré vám umožní vytvoriť vlastnú infraštruktúru zloženú z jedného alebo viacerých cloud serverov a rozširovať či redukovať tento systém v reálnom čase, podľa vašich potrieb. Administrácia je jednoduchá, nulové počiatočné náklady, platíte iba za využívané prostriedky a vyhnete sa tak zbytočným výdavkom.

Jednoduchý

Pomocou niekoľkých kliknutí myšou si vytvorte a spravujte svoje vlastné datacentrum, pridávajte a redukujte prostriedky podľa vašich potrieb. S FORPSI Cloud bude správa jednotlivých cloud serverov aj komplexných infraštruktúr jednoduchá. Môžete tiež nastaviť plánované úlohy.

Flexibilný

Rozširujte alebo redukujte svoje systémy, archivujte momentálne nadbytočné servery na neskoršie využitie, prispôsobujte vlastnosti prostriedkov svojim potrebám a vyberte si z veľkého počtu predkonfigurovaných šablón a operačných systémov prostredníctvom niekoľkých kliknutí. Skrátka, vďaka škálovateľnosti si môžete kedykoľvek upraviť službu podľa vašich potrieb.

Cenovo výhodný

Vďaka pay-per-use systému platíte iba za vami spotrebované prostriedky. S FORPSI Cloud serverom Pro môžete jednoducho eliminovať nežiadúce výdaje a počiatočné investície do infraštruktúry. Náklady na služby sú prehľadné a jednoducho vyčíslené, budete tak dopredu vedieť, koľko vás vaša infraštruktúra bude stáť.

Neobmedzený výkon

Sieťové prenosy sú pre každý server Pro neobmedzené a zahrnuté v cene služby. Nie sú účtované žiadne ďalšie poplatky za odchádzajúce a prichádzajúce prenosy dát do vnútornej aj externej siete pre cloud servery.

 

Kedy si vybrať Cloud PRO:

  •   Ak potrebujete aktivovať a vypínať svoj server v reálnom čase.
  •   Keď máte premenlivé nároky na množstvo využívaných prostriedkov.
  •   Ak chcete flexibilný systém schopný reagovať aj na krátkodobé výkyvy zaťaženia.
  •   Keď potrebujete krátkodobé vývojové prostredie.
  •   Ak chcete garantovanú redundanciu.

Kedy si vybrať Dedicated Server:

  •   Ak potrebujete špecifický hardvér (rozširujúce karty, príslušenstvo atď.).
  •   Keď potrebujete vlastné sieťové prostriedky (firewall, IPS, routery atď.).
  •   Ak potrebujete kombináciu našich serverov a serverov umiestnených vo vlastných priestoroch.
  •   Ak potrebujete mať svoje servery fyzicky oddelené - server, rack alebo celú miestnosť datacentra iba pre seba.

Nástroje pre správu vášho Cloud servera PRO

Control panel

Control Panel vám umožní pracovať so všetkými technickými aspektmi služby Cloud Computing. Po jednoduchej registrácii budú všetky vaše služby ihneď dostupné.

API

Rozhranie na programovanie aplikácií je k dispozícii vývojárom na správu a automatizáciu ich virtuálnej infraštruktúry..

Mobilné zariadenie

S aplikáciou FORPSI Cloud Computing pre chytré telefóny a tablety môžete sledovať funkcie datacentier a uskutočňovať operácie na cloud serveroch.

Začinate používat FORPSI Cloud

 ZAČŇITE HNEĎ POŽIADAŤ O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditom v hodnote 5,60 € pre cloudové služby

TECHNOLOGICKÍ PARTNERI: