Prejsť na hlavný obsah
Služby
t

Vytvorte si vlastné virtuálne datacentrum

Cloud PRO riešenie typu IaaS, ktoré vám umožní vytvoriť vlastnú cloud infraštruktúru založenú na redundantnom vysoko výkonnom hardware, zaručujúce bezprecedentnú spoľahlivosť a flexibilitu.

Jedná sa o platformu typu verejného cloudu s garantovanými zdrojmi, ktorá vám umožní vytvárať vlastné virtuálne mini-datacentra, siete a systémy úložísk, ktoré je možné meniť a škálovať v reálnom čase vďaka technológii VMware vSphere a Microsoft Hyper-V.

Cloud PRO je ideálny pre:

BUDOVÁNIE VIRTUÁLNEJ
INFRAŠTRUKTÚRY

Ak chcete implementovať infraštruktúru s virtuálnymi servermi, sieťovými zariadeniami a zdieľaným cloudovým úložiskom, ktorú je možné uviesť do prevádzky behom niekoľkých dní bez nákladov na nastavenie.

BEZPEČNÝ VÝVOJ
APLIKÁCIÍ

Ak chcete spravovať webové alebo natívne aplikácie pre vývoj a testovanie a potrebujete spoľahlivé prostredie cloudových serverov s redundanciou, ktoré vám ušetria čas a náklady.

REAGOVAŤ NA VÝKYVY
V PREŤAŽENÍ

Ak pre svoje stránky, alebo e-shop potrebujete maximálnu škálovateľnosť a flexibilitu, aby ste zvládli dočasné špičky v návštevnosti a súčasne minimalizovali náklady v období nízkej a strednej prevádzky.

VYTVÁRANIE VÝVOJOVÝCH PROSTREDÍ S FIXNÝMI NÁKLADMI

Ak potrebujete prostredie, v ktorom môžete jednoducho prideliť zdroje pre vývojové prostredia a staging, s API pre automatickú správu a súčasne chcete mať presný prehľad o nákladoch.

FORPSI Cloud PRO vám umožňuje vytvárať komplexnú virtuálnu infraštruktúru pomocou virtuálnych sieti a redundantných SSD SAN úložísk. Jednoducho spravujte svoje servery PRO cez webové rozhranie, API alebo mobilné aplikácie, nastavte si monitoring a zálohy individuálne pre jednotlivé služby.

Škálovateľné, garantované zdroje

Neobmedzený traffic

Virtualizácia pomocou VMware vSphere a Microsoft Hyper-V

Pay-per-use model

Virtuálne load balancery a switche

Centralizované redundantné SAN SSD úložisko

Cloud PRO ponúka množstvo preddefinovaných šablón:

PREPOJTE VIRTUÁLNE ZDROJE VAŠEJ INFRAŠTRUKTÚRY

Infrastruttura Cloud PRO

Plaťte iba za zdroje, ktoré skutočne využívate

Model pay-per-use v kombinácii s kontrolou nad infraštruktúrou zaručuje, že platíte iba za tie cloudové zdroje, ktoré vaše servery naozaj využívajú. Služby FORPSI Cloud majú prehľadný cenový model: žiadne aktivačné ani skryté poplatky, všetky prichádzajúce i odchádzajúce prenosy sú zahrnuté v cene služby bez ohľadu na objem prenesených dát.

ZOBRAZIŤ CENNÍK CLOUD PRO
 

PRESVEDČTE SA, AKO JEDNODUCHÉ JE VYTVORENIE VLASTNÉHO
SERVERU CLOUD PRO A POZRITE SI NÁKLADY NA JEHO PREVÁDZKU

Minimálna čiastka dobitia kreditu je 2,79 € + DPH

Službu Cloud PRO si môžete aktivovať v akomkoľvek datacentre z našej siete
ZISTIŤ VIAC O NAŠEJ SIETI DATACENTIER

Začinate používat FORPSI Cloud

 ZAČŇITE HNEĎ POŽIADAŤ O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditom v hodnote 5,60 € pre cloudové služby

TECHNOLOGICKÍ PARTNERI: