Top
Prejsť na hlavný obsah
Služby

Funkce – Cloud Backup

Cloud Backup je služba, ktorá vám umožňuje vytvárať a konfigurovať automatické zálohy. Ide o ideálne riešenie pre tých, ktorí chcú riadiť zabezpečenie a obnovu svojich dát na základe vlastných pravidiel disaster recovery

Plánovanie

Zálohy je možné plánovať po hodinách, denne, týždenne alebo podľa vlastného výberu; dáta sú uložené a uchovávané v našich datacentrách so zabezpečeným prístupom výhradne k vášmu účtu na platforme FORPSI Cloud.

Jednoduchosť

So službou Cloud Backup je vytváranie, správa a obnova vašich záloh jednoduchá: všetky operácie a nastavenia je možné spravovať z jediného intuitívneho rozhrania (Control Panel).

 Všestrannosť

Môžete vytvárať a spravovať zálohy svojich cloudových a fyzických serverov, bez ohľadu na to, či sa nachádzajú vo FORPSI datacentre, datacentrách iných poskytovateľov, alebo vo vašich vlastných priestoroch.

Riešenie podľa vašich požiadaviek

Či už ide o nami prednastavené tarify, či o programy pay-per-use, Cloud Backup od FORPSI ponúka vhodné riešenie pre každého zákazníka.

 

Deduplikačné a kompresné metódy vám umožnia minimalizovať veľkosť sieťových prenosov a zaťaženia prostriedkov. Po prvom zálohovaní budú nasledujúce zálohy obsahovať už iba nové a upravené dáta, čím sa výrazne zníži využitie priestoru úložiska (a tým aj náklady), a to aj v prípade niekoľkých kópií záloh.

Začnite používat FORPSI Cloud

 ZAČNITE HNEĎ POŽIADAŤ O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditom v hodnote 5,60 € pre cloudové služby

TECHNOLOGICKÍ PARTNERI: