Prejsť na hlavný obsah
Služby
t

Vlastnosti – Private Cloud

Služba Private Cloud, založená na modeli IaaS, je určená na vytváranie vlastných virtuálnych datacentier s virtuálnymi servermi a firewallmi, ich prepojenie s vlastnou sieťou a ich rozširovanie alebo redukovanie podľa vašich potrieb.

Na mieru vašim potrebám

So službou Private Cloud od FORPSI Cloud máte možnosť vytvoriť si infraštruktúru s množstvom prostriedkov vyhovujúcim vašim potrebám.

Transparentnosť

Služba Private Cloud je účtovaná mesačne v závislosti na množstve využitých prostriedkov.

Vyhradené prostriedky

Private Cloud umožňuje spravovať vaše vlastné prostriedky.

Variabilita

Privátna infraštruktúra FORPSI Cloud  umožňuje zmeniť množstvo prostriedkov v závislosti na vašich aktuálnych potrebách.

#

Služba Private Cloud vám garantuje výpočtové a sieťové prostriedky pridelené výhradne pre vaše  potreby.

Nad vytvorenou infraštruktúrou tak máte plnú kontrolu a môžete ju v reálnom čase ľubovoľne upravovať.

#

Navrhnutá pre firmy a podnikateľov.

Služba Private Cloud je určená predovšetkým pre obchodné a podnikateľské subjekty, ktoré hľadajú riešenie s vyhradenými prostriedkami a majú dostatočné know-how pre správu vlastnej infraštruktúry.

#

Pre Private Cloud je maximálna spoľahlivosť a zabezpečenie istotou.

Celá infraštruktúra je maximálne spoľahlivá a odolná voči výpadkom. Štruktúra služby je postavená na redundantných prvkoch s prenosovou rýchlosťou 10 Gbit/s. Všetok používaný hardvér je redundantný a úložisko je replikované.

Pre správu služby Private Cloud využívame produkty spoločnosti VMware, ktorá predstavuje špičku v oblasti virtualizácie.

ngx

FORPSI Private Cloud využíva pre vytváranie virtuálnych datacentier virtualizačnú platformu VMware NSX. Tá je natívne integrovaná do VMware vCloud Directoru.
Môžete si tak pre vašu dedikovanú infraštruktúru definovať vlastné bezpečnostné pravidlá a ďalšie špecifické požiadavky, je možné začleniť aj rôzne sieťové komponenty podľa vašich potrieb.
NSX reprodukuje celý sieťový model na úrovni softvéru, môžete si teda vytvárať a distribuovať tie najjednoduchšie, ale tiež zložité viacvrstvové siete akéhokoľvek typu počas niekoľkých sekúnd.
Kombináciou služieb, dostupných prostredníctvom NSX, je možné nadefinovať niekoľko virtuálnych sietí s rôznymi požiadavkami, výsledkom potom je prostredie s vysokou úrovňou zabezpečenia. Správa privátneho cloudu a výpočtových zdrojov, vytváranie virtuálnych serverov a obsluha sieťových prostriedkov sa uskutočňuje cez zabezpečené prihlásenie heslom pomocou nástroja VMware vCloud Director. Použitie technológie Software Defined Network umožňuje prepojenie fyzického a virtuálneho prostredia, čo znamená príležitosť pre vytváranie hybridnej infraštruktúry v datacentrách FORPSI, ako aj vo vlastných priestoroch.

Pre viac informácií kontaktujte, prosím, naše obchodné oddelenie emailom alebo telefonicky.

Opýtajte sa našich špecialistov

Operačné systémy a aplikácie

Množstvo predkonfigurovaných šablón, vrátane:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Začinate používat FORPSI Cloud

 ZAČŇITE HNEĎ POŽIADAŤ O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditom v hodnote 5,60 € pre cloudové služby

TECHNOLOGICKÍ PARTNERI: