Späť hore
Prejsť na hlavný obsah
Služby
t

Cloud Bare Metal Backup

Čo to je?

Služba Cloud Bare Metal Backup umožňuje vytvoriť záložné kópie vášho virtuálneho servera Private Cloud a úzko spolupracuje s virtualizačným hypervízorom, čím odpadá nutnosť inštalácie backup agentov na chránené servery. Spolupráca s firmou Veeam, inovatívnym dodávateľom služieb zaisťujúcich dostupnosť, ponúka plnú ochranu virtuálnych serverov.

Bare Metal Backup umožňuje obnovu celého virtuálneho servera na pôvodnom, ako aj na záložnom umiestnení, vrátane rýchlych rollbackov, pri ktorých sú obnovené iba dáta, ktoré boli zmenené. Použitá technológia nie je pre prenos dát obmedzená kapacitou siete ani výkonom virtuálneho servera.

Vďaka plne infraštrukturálnej povahe tejto služby, Bare Metal obnova môže byť použitá spoločne so službou Cloud Backup, ktoré dohromady zaisťujú kompletnú ochranu, od kompletného obrazu virtuálneho servera po aplikácie a systémové súbory. Toto riešenie zároveň ponúka možnosť rýchlej obnovy jednotlivých súborov na virtuálnom serveri a virtuálnych diskoch a pomocou jednoduchého online rozhrania môžete, s dopredu zvolenou frekvenciou a dobou uchovania dát, zálohovať virtuálne aplikácie a virtuálne servery vašej firmy. Môžete obnoviť celý zálohovaný server alebo každý jednotlivý súbor.

Služba je poskytovaná s rozlišovacou schopnosťou na jednotlivé virtuálne servery a zahŕňa 200GB webového priestoru pre každý server. Priestor zálohy je kumulatívny: to znamená, že napríklad pre 10 Cloud Bare Metal Backup zálohovacích balíčkov dostanete celkom 2TB na ochranu, ktoré môžete rozdeliť medzi jednotlivé chránené virtuálne servery. Zákazníci teda môžu získať ďalšie licencie alebo navýšiť priestor disku jednoducho tým, že dokúpia ďalšie balíčky.

Zálohovacia technológia spolupracuje s hypervízormi služieb Private Cloud a ochrannými mechanizmami poskytovanými VMware, na zaručenie konzistencie a výkonu. Zahŕňa aj natívnu integráciu s Microsoft VSS (s VMware tools) na zaistenie konzistencie na aplikačnej úrovni. Pretože dáta sú uložené na vzdialenom úložisku, je zotavenie možné aj pri úplnej strate alebo poškodení produkčného úložiska a zaisťuje úplné zotavenie celého vApps.

Podpora a SLA

FORPSI ponúka zákazníkom Private Cloud dva rôzne spôsoby podpory: Telefonickú podporu a podporu pomocou tiketového systému. V oboch prípadoch sa zákazníkovi dostane podpory odborného tímu FORPSI, ktorý je schopný riešiť infraštruktúrne problémy v službe.

Zákaznícka podpora
Hodiny
Priemerná doba odozvy
24/7/365 15 minút
Admin podpora
Hodiny Priemerná doba odozvy
Po-Pia 8:00-16:30 15 minút
Garantovaná dostupnosť: 99,8% na ročnej báze
 
Základné vlastnosti služby Technické špecifikácie
SLA 99,8%
Podpora Obsahuje - tiketový systém a telefonická podpora
Fakturačné obdobie Mesačné
Minimálna doba zriadenia 1 mesiac
Datacentrá, v ktorých je možné službu aktivovať DC-IT1, DC-CZ1, DC-FR1, DC-PL1 (http://datacenter.aruba.it/en/home.aspx)
 
Softvérové funkcie Technické špecifikácie
Použitý softvér Veeam vCloud Backup (https://www.veeam.com/vm-backup-recovery-replication-software.html )
Kontrolný systém Webový ovládací panel pre službu v každom datacentre.
Integrácia s vCloud Kompletná. Zákazníci sa prihlasujú formou SSO (single-sign-on) s rovnakými prihlasovacími údajmi ako pre vcloud. Pre väčšiu bezpečnosť môžu pracovať na svojich vApps a virtuálnych serveroch.
Nastavenie vlastných plánov zálohy Áno. Je možné vytvárať denné, týždenné a mesačné plány a rovnako aj vybrať počiatočný čas záloh.
Granular recovery Áno. Je možné obnoviť jednotlivé súbory alebo celé súborové zložky.
Obnova na iný server Áno, pre každý server.
Šifrovanie dát Áno, s heslom ako voliteľnou možnosťou pri vytváraní zálohy
Redukcia využitia diskového priestoru Áno. Prostredníctvom deduplikácie a kompresie dát.
Dostupné balíčky Násobky jedného VM a 200GB priestoru na disku (skutočne obsadených, nepočítajúc kompresiu a deduplikáciu). Diskový priestor je kumulatívny, každý ďalší zakúpený balíček obsahuje ďalších 200GB pre celkové množstvo diskového priestoru.
 
Rysy zákazníckej podpory Technické špecifikácie
Množstvo tiketov Neobmedzené
Zahrnutá telefonická podpora Neobmedzená
Prevádzkové hodiny zákazníckej podpory 24/7/365 s priemernou dobou odozvy 15 minút

Začinate používat FORPSI Cloud

 ZAČŇITE HNEĎ POŽIADAŤ O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditom v hodnote 2 € pre cloudové služby

TECHNOLOGICKÍ PARTNERI: