Späť hore
Prejsť na hlavný obsah
Služby
t
Zákaznická podpora

Obchodné oddelenie

Náš tím expertov je tu, aby vám pomohol s výberom našich produktov a služieb. Sme si vedomí, že nepotrebujete vždy to najnáročnejšie riešenie, ale iba také, ktoré najlepšie zodpovedá vašim potrebám. Náš tím je tu pre vás, aby vám pomohol s nastavením infraštruktúry, ktorá bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám. Obraťte sa na nás aj v záležitostiach platieb alebo zostatku kreditu.

Naše tímy sú vám k dispozícii v pracovné dni v čase 08:00 - 16:30.

 

Pošlite nám otázku formou tiketu: Pomocou tohto systému môžete zaslať tiket. Pre odoslanie tiketu, prosím, navštívte http://support.forpsicloud.sk a prihláste sa príslušnými údajmi do svojho účtu. Vyberte “Vytvoriť tiket” a otvorte nový tiket v oddelení “Cloud”.

Popíšte, prosím, čo najpresnejšie záležitosť, s ktorou sa na nás obraciate a doplňte všetky informácie, ktoré sú potrebné. Zaistíte tak rýchle a efektívne riešenie vašej požiadavky. Tu je niekoľko informácií, ktoré nám môžu pomôcť:

  •  Popis vášho projektu alebo požiadavky
  •  Špecifické potreby pre konfiguráciu
  •  Požiadavky na výpočtový výkon alebo úložisko
  •  Popis vašej súčasnej infraštruktúry
  •  Mesačný alebo ročný rozpočet

Odoslať tiket

 

Live Chat: Poskytujeme vám aj možnosť kontaktovať náš predajný tím pomocou chatu. Kliknite na odkaz uvedený nižšie, pre zobrazenie, či je niektorý z našich poradcov práve dostupný.

Začinate používat FORPSI Cloud

 ZAČŇITE HNEĎ POŽIADAŤ O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditom v hodnote 2 € pre cloudové služby

TECHNOLOGICKÍ PARTNERI: