Top
Prejsť na hlavný obsah
Služby

Hlavné znaky - Cloud VPS

S FORPSI Cloud VPS získáte plný výkon servera s jednoduchosťoucenou VPS.

Užívateľsky prívetivé

Cloud server Smart ponúkame v 4 variantoch s defaultne nastaveným množstvom výpočtových prostriedkov, systém je ale vždy postavený na technológii hypervízora VMware s lokálnym SSD úložiskom. To činí z Cloud servera Smart jednoduchšiu, napriek tomu plnohodnotnú, alternatívu za najnižšiu cenu na trhu.

Predkonfigurované​

Cloud VPS servery dostupné v 4 predkonfigurovaných variantoch (Small, Medium, Large a eXtra-Large) sa od seba navzájom líšia množstvom výpočtových prostriedkov a diskového priestoru či limitmi v prenosovej kapacite.

Všestranné

Cloud VPS server je ideálny na vytváranie skúšobných cloud serverov, overovanie vlastností jednotlivých šablón, testovanie či vývoj inštalácií a aplikácií (vhodné skôr pre aplikácie typu non-mission-critical aplication – tzn. Tie, ktoré nevyžadujú absolútnu mieru stability prevádzky) alebo vytváranie virtuálnych pracovných plôch.

Rozšíriteľné

Cloud VPS predstavuje rýchle a cenovo výhodné riešenie, ako okamžite naštartovať váš projekt na platforme FORPSI Cloud a zároveň vám ponúka možnosť pre budúci rast vašich projektov.

 

VPS a cloud servery

 

Cloud VPS sú virtuálne servery​ aktivované na platforme FORPSI Cloud. Predstavujú cenovo efektívne riešenie, ktoré vám umožní aktivovať  jeden alebo viac serverov v niekoľkých krokoch. Môžete si vybrať zo štyroch dostupných variantov a k dispozícii máte širokú ponuku šablón a operačných systémov, ktoré sú predkonfigurované a je možné ich začať používať. Licencia Windows Server je už súčasťou uvedených cien.

 
S Cloud VPS sa môžete spoľahnúť na VMware technológiu, jednotku v odbore virtualizačného softvéru, zveriť svoje dáta do SSD úložiska poslednej generácie a mať záruku kvalitnej konektivity pre Českú republiku aj zahraničie. Poistkou navyše je to, že vaše servery sa nachádzajú vo FORPSI datacentre, ktoré spĺňa tie najvyššie požiadavky na spoľahlivosť.
 
Súčasťou služby FORPSI Cloud VPS je bezplatná telefonická a e-mailová podpora a rozsiahle nástroje pre zefektívnenie práce, vrátane jednoducho ovládateľného a intuitívneho vstavaného Control Panelu, ktorý vám umožňuje kedykoľvek zapnúť, vypnúť, archivovať, vymazať alebo upgradovať váš server.

Nástroje pre správu vášho Cloud VPS

Control panel

Control Panel vám umožní pracovať so všetkými technickými aspektmi služby Cloud Computing. Po jednoduchej registrácii budú všetky vaše služby ihneď dostupné.

API

Rozhranie na programovanie aplikácií je k dispozícii vývojárom na správu a automatizáciu ich virtuálnej infraštruktúry..

Cloud VPS ponúka veľa predkonfigurovaných šablón, vrátane:

Začnite používat FORPSI Cloud

 ZAČNITE HNEĎ POŽIADAŤ O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditom v hodnote 5,60 € pre cloudové služby

TECHNOLOGICKÍ PARTNERI: