Prejsť na hlavný obsah
Služby
t

VPS a cloud servery

S FORPSI Cloud VPS získate plný výkon cloud servera s jednoduchosťou a cenou VPS.  

 

Cloud VPS (Cloud Servery Smart) sú virtuálne servery aktivované vo vnútri infraštruktúry FORPSI Cloud.
Predstavujú cenovo efektívne riešenie, ktoré vám umožní aktivovať jeden alebo viac serverov v niekoľkých krokoch. Môžete si vybrať zo štyroch dostupných variantov a k dispozícii máte ponuku 44 šablón a operačných systémov, ktoré sú predkonfigurované a je možné ich začať hneď používať. Licencia Windows Server je už súčasťou uvedených cien*.

 

S Cloud VPS Smart sa môžete spoľahnúť na technológiu VMware, jednotku v odbore virtualizačného softvéru, zveriť svoje dáta do SSD úložiska poslednej generácie a mať záruku kvalitnej konektivity pre Českú republiku aj zahraničie.
Poistkou navyše je to, že vaše virtuálne servery sa nachádzajú vo FORPSI datacentre, ktoré spĺňa tie najvyššie požiadavky na spoľahlivosť.

 

Výberom FORPSI Cloud VPS (Cloud Server Smart) získate tiež unikátnu zákaznícku skúsenosť s bezplatnou telefonickou a emailovou podporou a rozsiahle nástroje na zefektívnenie práce, vrátane jednoducho ovládateľného a intuitívneho vstavaného control panelu, ktorý vám umožňuje kedykoľvek zapnúť, vypnúť, archivovať, zmazať alebo upgradovať váš server.

*Systém Windows server nie je k dispozícii v konfigurácii S kvôli obmedzeniu veľkosti úložiska

Operačné systémy a aplikácie

Množstvo predkonfigurovaných šablón, vrátane:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Začinate používat FORPSI Cloud

 ZAČŇITE HNEĎ POŽIADAŤ O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditom v hodnote 5,60 € pre cloudové služby

TECHNOLOGICKÍ PARTNERI: