Späť hore
Prejsť na hlavný obsah
Služby
t

VMware vCloud Director

Virtualizačná infraštruktúra Private Cloud je založená na VMware vCloud Director a VMware vSphere.

Na vytvorenie a správu vlastnej služby Private Cloud stačí pár jednoduchých krokov:

 1. Navoliť si výpočtové prostriedky pre svoj Private Cloud
 2. Vytvoriť svoju infraštruktúru pomocou VMware vCloud Director
 3. Spravovať svoju privátnu infraštruktúru pomocou VMware vCloud Director

Vďaka VMware vCloud Director je zriadenie aj celá správa Private Cloud veľmi jednoduchá a intuitívna, uľahčí vám prispôsobovanie vášho privátneho cloudu aktuálnym potrebám vášho rozvíjajúceho sa podnikania.

S pomocou VMware vCloud Director môžete svoju infraštruktúru Private Cloud ovládať rýchlo a jednoducho, ako by išlo o vaše vlastné datacentrum:

 •  VMware vCloud Director obsahuje sadu nástrojov na správu a distribúciu výpočtových prostriedkov, sieťových prostriedkov a úložísk. VMware vCloud Director zahŕňa princípy poolingu, abstrakcie a automatizácie - vďaka tomu môžete spravovať výpočtové prostriedky v rámci služby Private Cloud bez starostí o správu hardvéru.
 •  VMware vCloud Director vám umožní efektívne šetriť náklady - každému virtuálnemu serveru môžete priradiť ľubovoľné množstvo konkrétnych výpočtových prostriedkov. Tým jednak zaistíte efektivitu výkonu a zároveň tiež znížite náklady na celú IT infraštruktúru.
 •  S VMware vCloud Director je vytváranie, konfigurácia a správa load balancing systémov jednoduchšia a rýchlejšia.
 •  VMware vCloud Director obsahuje celý rad prednastavených šablón a zároveň umožňuje tvorbu vlastných šablón na vytváranie ďalších virtuálnych serverov. Vďaka tomu môžete zjednotiť prostriedky a zjednodušiť údržbu.
 •  Môžete vytvárať a ukladať snapshoty svojich virtuálnych serverov, vďaka tomu sa môžete vrátiť k predchádzajúcim verziám serverov bez nutnosti ich znova vytvárať.
 •  S VMware vCloud Director môžete vytvárať a spravovať vlastné virtuálne LAN siete. Umožní vám tiež spravovať viacero úrovní sietí, napr. vytvárať DMZ.
 •  VMware vCloud Director poskytuje maximálne zabezpečenie vášho Private Cloudu prostredníctvom firewallu, NAT a DHCP.
 •  VMware vCloud Director vám umožňuje vytvárať tzv. VMware DCE (Data Center Extension), vďaka ktorému môžete prepojiť svoj Private Cloud s inými súkromnými či verejnými infraštruktúrami. Podporované sú stretched aj unstretched konfigurácie DCE.
 •  VMware vCloud Director umožňuje správu celej vašej infraštruktúry a všetkých virtuálnych serverov cez jediný nástroj, jediné prihlásenie a úplne bezpečne.
 •  Svoju infraštruktúru môžete sprístupniť ďalším používateľom cez jednoduchý webový portál. Používateľov môžete radiť do skupín, skupinám aj používateľom priraďovať rôzne používateľské práva a pre každého vyhradzovať špecifické virtuálne prostriedky alebo nezávislú LDAP autentizáciu. Každý používateľ môže mať vyhradený vlastný limit virtuálnych prostriedkov.

Začinate používat FORPSI Cloud

 ZAČŇITE HNEĎ POŽIADAŤ O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditom v hodnote 2 € pre cloudové služby

TECHNOLOGICKÍ PARTNERI: