Top
Prejsť na hlavný obsah
Služby

Vlastnosti – Cloud Object Storage

So službou Cloud Object Storage využijete výhody a flexibilitu cloudového riešenia, môžete navýšiť či znížiť množstvo prostriedkov úložiska podľa potrieb v reálnom čase.

Nízké náklady

Vďaka technológii, ktorú používame, vám môžeme poskytovať službu za priaznivú cenu: pretože prichádzajúce dátové prenosy a požiadavky sú neobmedzené a zadarmo, cena je účtovaná iba za využitý priestor a odchádzajúce prenosy dát.
Pozrite si cenník »

Flexibilita

Object Storage funguje na princípe cloudu. Čo znamená, že máte k dispozícii neobmedzený virtuálny priestor. Pri využití modelu pay-per-use nemôže nastať problém s dochádzajúcim miestom. Ak si vyberiete tarifný balíček, máte možnosť ho kedykoľvek zmeniť podľa svojich potrieb.

Odolnosť proti náhlej záťaži

Technológia, ktorú úložisko využíva, zvláda špičky prenosov dát (prichádzajúcich aj odchádzajúcich) a veľký objem požiadaviek úplne bezpečne, s istotou nepretržitého fungovania a bez spomalenia alebo dokonca vyradenia služby z prevádzky. Všetky dáta sú replikované na 3 oddelené úložiská.

100% kontrola nad vašimi dátami

Akékoľvek dáta uložené v rámci našej služby Object Storage sú a zostanú vo vašom výlučnom vlastníctve. Využívanie, prístup, zdieľanie, úprava alebo presun dát do inej geografickej oblasti závisí iba na vašich potrebách a preferenciách.

 

Možnosti prístupu k vášmu Cloud Object Storage

Object Storage WebClient

Object Storage WebClient

Object Storage Web Client umožňuje využívať služby Object Storage, bez potreby akejkoľvek inštalácie špeciálnych klientov pre pripojenie na vaše zariadenia.

API S3

S3 API

API - (Application Programming Interface) sú k dispozícii vývojárom pre úpravu a automatizáciu ich virtuálnej infraštruktúry.

Pannello di gestione

Control panel

Control Panel slúži na vytváranie a spravovanie účtov služby Object Storage. Kedykoľvek vám zobrazí využitie prostriedkov pre každý jednotlivý účet.

FTP

FTP

Priamy prístup k dátam pomocou protokolov HTTP/HTTPS/FTP/FTPS cez front-end rozhranie.

Začnite používat FORPSI Cloud

 ZAČNITE HNEĎ POŽIADAŤ O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditom v hodnote 6,29 € pre cloudové služby

TECHNOLOGICKÍ PARTNERI: