Prejsť na hlavný obsah
Služby
t

Prednastavené šablóny a operačné systémy

Pri vytváraní cloud servera si môžete vybrať medzi predkonfigurovanými šablónami a operačnými systémami - cloud server je tak pripravený k použitiu v priebehu niekoľkých minút. Šablóny sú navrhnuté pre konkrétny účel s predinštalovaným a nakonfigurovaným softvérom, ktorý je v cene služby. Ponuka šablón zavisí na vlastnostiach zvoleného hypervízora a je priebežne aktualizovaná.

Licencia Windows Server je zahrnutá v hodinových nákladoch Cloud servera.

Možete si spočítať náklady na preferovanú konfiguráciu s  online kalkulačkou.
 

FORPSI poskytuje širokú ponuku operačných systémov a špeciálnych šablón s nakonfigurovaným a nainštalovaným softvérom zadarmo. Kvôli informáciám o softvérovom vybavení a konfiguráciách navštívte Znalostnú bázu.

 
 
VMware vSphere Cloud Server Pro Cloud Server Smart
(*) Upozorňujeme, že pre Cloud server Smart nie sú dostupné tieto šablóny: 64-bitový Windows 2008 R2 - SQL Server 2008 R2 Standard, 64-bitový FreeNAS 8.0.1, 64-bitový pfSense 2.0, 64-bitový Openfiler 2.99 a Endian Firewall Community 2.5

Windows Server a antivírus v cene

Cloud server so šablónou Windows je dostupný s operačným systémom Windows Server 2008 R2 Datacenter Edition alebo s Windows Server 2003 Datacenter Edition.

Licencia je zahrnutá do hodinových nákladov Cloud servera.

Každá šablóna Windows navyše zahŕňa inštaláciu Microsoft Forefront Endpoint Protection a cena tohto antivírusu je zahrnutá do hodinových nákladov Cloud servera.

  Pre viac informácií navštívte našu Znalostnú bázu.

 

Hosting jednoducho? Plesk panel v cene Cloud Server Pro.

Ak chcete cloud server využívať ako hostingový server, je možné zakúpiť a spravovať Plesk licencie pomocou služieb Cloud.

Prostredníctvom nás si môžete zakúpiť licenciu panelu Plesk vrátane rozšírení, ktoré preferujete. Licencia je účtovaná mesačne a ku každému Cloud serveru Pro dostanete zadarmo licenciu pre správu 10 domén.

  Pre viac informácií navštívte našu Znalostnú bázu.

 

Vlastné šablónyCloud Server Pro

Ak ste si nevybrali z ponuky šablón alebo operačných systémov, môžete na svoj Cloud Server Pro naimportovať virtuálny stroj priamo z vašej infraštruktúry, internetu alebo od ostatných poskytovateľov.

  Pre viac informácií o kompatibilite navštívte našu Znalostnú bázu.

Vytvorenie Cloud servera Pro z vlastnej šablóny je rýchle a jednoduché.


vyhľadajte alebo vytvorte cloud server

nahrajte prostredníctvom FTP

vytvorte Cloud server z importovaného disku

hotovo Váš server je teraz v cloude

Začinate používat FORPSI Cloud

 ZAČŇITE HNEĎ POŽIADAŤ O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditom v hodnote 5,60 € pre cloudové služby

TECHNOLOGICKÍ PARTNERI: