Top
Prejsť na hlavný obsah
Služby

API – Rozhranie pre programovanie aplikácií

API služieb Cloud Computing sú k dispozícii vývojárom na správu a automatizáciu ich virtuálnej infraštruktúry. Umožňujú vývojárom spravovať všetky funkcie virtuálnych serverov, bez nutnosti používať štandardný control panel.

 

Otvorený a zdokumentovaný systém

Služba FORPSI Cloud Computing je založená na verejnom a zdokumentovanom API (Application Programming Interface). Je ju možné využívať prostredníctvom aplikačného rozhrania, ktoré vám umožní automatizovať úlohy a integrovať našu platformu do vašich súčasných služieb.

Pomocou API si môžete vytvoriť vlastný control panel alebo navrhnúť nové služby založené na našich cloud serveroch.
Môžete integrovať konkrétne funkcie do služieb vo vašej spoločnosti, sledovať stav kreditu a stav svojich cloud serverov.

Otvorený systém

Navštívte Znalostnú bázu, kde nájdete všetky informácie a príklady, ktoré vám pomôžu začať túto službu okamžite používať.
 

Vlastná výroba

Vytvorte váš vlastný control panel s funkciami, ktoré preferujete a prispôsobte si službu.
 

Rýchlosť

API je rýchla a priama cesta, ako spravovať služby vo vami preferovanom programovacom jazyku.
 

API dokumentácia a príklady

Navštívte určenú sekciu Znalostnej bázy. Môžete začať vyvíjať - zdokumentovali sme pre vás funkcie, ktoré sú k dispozícii spoločne s príkladmi použitia v C# a JAVA kóde.

ForpsiCloud.sk vám v spolupráci s materskou spoločnosťou ARUBA prináša REST API, najlepšie riešenie na správu vašej infraštruktúry pomocou REST.

 
 

Začnite používat FORPSI Cloud

 ZAČNITE HNEĎ POŽIADAŤ O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditom v hodnote 5,60 € pre cloudové služby

TECHNOLOGICKÍ PARTNERI: